piątek, 25 lipca 2014

Rysunki

  Dzisiejsza inspiracja jest związana z moją pasją, mianowicie z rysowaniem. Zawsze gdy tylko znajduję chwilę wolnego czasu to albo rysuję albo szyję. :) Jest to dla mnie takie oderwanie się od rzeczywistości i problemów.
  W poście znajdziecie obrazki przedstawiające jak krok po kroku narysować daną rzecz. A także jak najlepiej zacząć projektować. Nawet jeśli nie umiecie rysować, będzie to dla was ułatwienie i ucząc się rysować w ten sposób już niedługo zobaczycie tego efekty gdyż dużo łatwiej będzie wam cokolwiek narysować. :) Ja oczywiście zapraszam serdecznie do próbowania i nie poddawania się jeśli na początku nie będzie to wyglądać tak jak byśmy chcieli :)


 
 A teraz fotki związane już raczej z projektowaniem oraz rysowaniem ludzi.

Dodam wam także parę już gotowych szkiców modelek dzięki czemu będzie wam łatwiej zacząć narysować. Na początek możecie zacząć od przerysowania danego szkicu, a następnie już na gotowej postaci zaprojektować dany strój. Jest to na pewno łatwiejszy sposób, ale zarazem uczycie się jak powinniście to rysować. 


 Przypominam, że klikając na zdjęcia możecie je powiększyć. Jeśli spodobał wam się post i chcielibyście w przyszłości podobny lub może właśnie nie przypadł wam on do gustu, wyraźcie swoje zdanie w komentarzu.

1 komentarz:

  1. Ja również bardzo lubię projektować, nie umiem szyć, ale często przerabiam sobie jakieś ciuchy. Pomoce raczej mi się nie przydadzą, ale fajny post. :)
    http://stylizacje-dla-ciebie.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń