czwartek, 17 lipca 2014

Jenny Packham

Jenny Packham jest brytyjską projektantką mody, znaną przede wszystkim za jej suknie ślubne i "gotowych do noszenia" kolekcji. Peckham studiowała modę w Southampton Solent University zanim ukończyła z wyróżnieniem St. Martin School of Art. Jenny Packham wytwórnia została założona w 1998 roku, projektując suknie ślubne i wieczorowe. W 2008 roku Packham rozpoczęła tworzyć szereg akcesoriów Bridal towarzyszących jej sukniom. W 2010-11 wprowadziła gamę bielizny i gotowych do noszenia akcesoriów. W 2013 roku marka obchodziła swoje 25-lecie. Do klientów Packham należą Angelina Jolie, Miley Cyrus, Kate Hudson, Jennifer Aniston, Eva Longoria, Cameron Diaz, Nina Dobrev, Jennifer Lopez, Vannessa Hudgens i księżna Cambridge.


Jenny Packham Fall 2014-15 Look Book
  Kolekcja została zainspirowana Bianką Jagger. Ulubienicą społeczeństwa Nowego Jorku, często fotografowaną w "płynącej" sukni na jedno ramie, jedwabnych kaftanach i kombinezonach, Bianka uosabiała łatwość i bogactwo wieczorowych kreacji wówczas i zestawiała płynnie modę z epoki strukturyzowanych garniturów, egzotycznych turbanów i dekadenckiej biżuterii.
  Bez wysiłkowa elegancja, drapowane jedwabne satyny z miękkim karmelem, błękitem i różem, kontrastują z smukłą sylwetką lat 70. z eleganckim metalicznym brokatowym tiulem oraz rozrzutnością Swarowskiego.
 


Jenny Packham Spring 2013 Collection
  Kolekcja Jenny Packham z wiosny 2013 z New York Fashion Week, prezentowane są cekiny, błyskotki, frezowania i więcej.

Klikając na zdjęcia możecie je powiększyć. :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz