sobota, 5 lipca 2014

Hot 17!

  Witam! Dzisiaj mam swoje 17 urodziny, więc postanowiłam stworzyć post w którym napiszę wam trochę o sobie. A więc mam na imię Daria. Mieszkam w Przysusze (takie małe miasteczko koło Radomia) i uczęszczam tutaj do LO im.Jana Pawła II o profilu humanistycznym. Moimi zainteresowaniami są moda i projektowanie, a najbardziej lubię rysować. Mam nadzieję, że swoje zainteresowania wykorzystam w przyszłości. Moim marzeniem jest zostać projektantką mody, dlatego po ukończeniu szkoły chciałabym się dostać do School of Form w Poznaniu, gdzie mogłabym rozwijać swoje umiejętności w nowoczesnych warsztatach oraz zdobyć doświadczenie zawodowe.
  Swoje inspiracje modowe i nie tylko przedstawiam wam na tym oto blogu, który prowadzę już od siedmiu miesięcy, jednakże jak sami widzicie z dość dużymi przerwami gdyż na roku szkolnym nie mam na niego zbyt wiele czasu ale nareszcie mamy wakacje więc ruszę pełną parą z prowadzeniem tego bloga.
  Byłoby mi bardzo miło gdybyście w komentarzu napisali mi co sądzicie o moim blogu, co byście zmienili, a co wam przypadło do gustu. Każdy komentarz bardzo mnie motywuje dlatego proszę pozostawcie ślad po sobie. :)
 Moje rysunki

Link do lookbooka: http://lookbook.nu/darkabuz
Link do facebooka: https://www.facebook.com/darkabuz
Link do aska: http://www.askme.pro/Dariafeszyn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz