sobota, 14 czerwca 2014

Nakrycia głowy

   Słońce zaczyna nam już nieźle przygrzewać, dlatego musimy coraz bardziej uważać na jego szkodliwe skutki. I właśnie z tej myśli zrodził się kolejny pomysł na post :)
   Ja jestem wielką fanką czapek i kapeluszy, dlatego pomału zaczynam już zbierać tegoroczną kolekcję nakryć głowy. Jak do tej pory udało mi się kupić tylko jednego snapbacka, który jest na prawdę przecudowny, bardzo oryginalny a to jest to czego szukam, kupując ubrania czy dodatki :)
  No to zapraszam na kolejne inspiracje :)


To jest mój najnowszy nabytek
A tu macie link do snapbacka: http://allegro.pl/czapka-full-cap-hit-blogerek-cwieki-rogi-i4088609477.htmlFullcap & Snapback

Fullcap - rodzaj kaszkietówki; czapka z płaskim daszkiem i złotą, odblaskową naklejką, co potwierdza, że jest oryginalna. Full caps noszą jeżdżący na desce, ale coraz częściej ubierają ją także niezwiązani z subkulturą skate. 

Snapback - jest to w miejskim slangu określenie regulowanej płaskim paskiem czapki baseballowej. Wszystkie pozostałe elementy konstrukcyjne są identyczne. Snapbacks są tańsze niż wbudowanymi czapki z daszkiem, i stają się coraz bardziej trendy w modzie miejskiej młodych

Kapelusze

Kapelusz - nakrycie głowy składające się z ronda i główki. Wykonane z szerokiej gamy materiałów, produkuje się kapelusze filcowe, słomkowe czy skórzane.


 A na koniec dodam parę stylizacji, które nawiązują do dzisiejszego postu :)
 Przypominam, że klikając na zdjęcia możecie je powiększyć :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz