niedziela, 16 marca 2014

Paznokcie

A więc, sama mam dość długie paznokcie dlatego mogę kombinować oraz ciekawie i oryginalnie je malować. Pokażę wam zdjęcia paznokci, które chciałabym kiedyś zobaczyć u siebie, a także parę DIY żebyście same mogły spróbować coś fajnego wyczarować.DIY


Jak to się stało, że mam tak długie paznokcie? Gdyby mi ktoś jeszcze parę lat temu powiedział, że będę mieć tak długie paznokcie zapewne nie uwierzyłabym, gdyż wtedy cały czas je obgryzałam i oczywiście wyglądały okropnie. Wtedy moja mama zaczęła mi kupować specjalne lakiery i płyny( płyny są lepsze, gdyż są mocniejsze i dłużej pozostaje gorzki posmak). I gdy tylko chciałam zacząć obgryzać paznokcie, czułam gorzki smak, którego na prawdę nienawidzę. Stopniowo zaczęłam ograniczać obgryzanie, aż w końcu całkiem przestałam.
A teraz po prostu często je piłuję, aby nie zaczęły mi się zadzierać (ciągle o coś zaczepiać) bo wtedy jest pewne, że w końcu się złamią. A poprzez dość częste piłowanie unikniemy tego. Nie używam żadnych odżywek, iż uważam, że one raczej słabo działają.Wystarczy zwykły bezbarwny lakier. No to, to by było chyba na tyle. Piszcie w komentarzach jak wy dbacie o swoje paznokcie. To są zdjęcia moich paznokci, miałam tylko tyle na komputerze, ale postaram się kiedyś dodać więcej :)


 A to wersja takich trochę krótszych :)

 Chciałabym sobie zrobić paznokcie hybrydowe. Co o nich sądzicie? Miałyście kiedyś? Piszcie w komentarzach swoją opinię :)Klikając na zdjęcia możecie je powiększyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz